Osoba rozkładająca towar na półce sama zaoferowała pomoc w znalezieniu towaru widząc, że miałem z tym kłopot. Nie znalazłem jednak wszystkich poszukiwanych produktów. Sklep jest zachowany w czystości, a układ towarów na półkach jest raczej intuicyjny, choć bywają wyjątki.

Obsługa klienta jest miła , bo pracownicy zawsze uprzejmie obsługują klientów . Estetyka sklepu też nie budzi żadnych zastrzeżeń dlatego polecam każdemu ten sklep . W sklepie top Market jest miła obsługa W sklepie top Market jest miła obsługa . Pracownicy umieją poradzić przy wyborze towaru . Można w tym sklepie kupić tanie artykuły spożywcze po niskich cenach . Organizacja obsługi jest dobrze zorganizowana bo nie ma długich kolejek przy kasach .

Nie Można Zrealizować Żądania

W sklepie dwie kasy i dodatkowa na stoisku bocznym z alkoholem…przydało by się jednak więcej powierzchni bo ciasno… TOP Market Ustka , Plac Wolności W TopMarkecie robię tzw W TopMarkecie robię tzw. pilne zakupy, kiedy nie chce mi się iść dalej.

  • Polecam sklep Topmarket.pl :)
  • 18:20

    15:42

  • Jestem zadowolona z realizacji zamówionego towaru.
  • 13 stycznia 2021 | 11:41

Z zewnątrz sklep nie wygląda najlepiej, ale w środku już wszystko “wraca do normy”. Obsługa klienta jest w miarę szybka Obsługa klienta jest w miarę szybka – zakupy można było dokonać na bieżąco, bez kolejki.

Właściwości I Zastosowanie Stali Konstrukcyjnej Drobnoziarnistej, Dobra Spawalność I Mrozoodporność

“idź precz petencie” Top Market to średniej wielkości sklep Top traderprof recenzja Market to średniej wielkości sklep spożywczo-monopolowy.

TOP Market Piaseczno , Pod Bateriami 50 Zdecydowany minus to bardzo https://traderprof.online/ niemiła obsługa. Niegrzeczna, przeganiająca klientów z kąta w kąt.

Xiaomi Mi Store W Nowym Koncepcie W Wrszawskiej Arkadii

Musiałem kupić parę rzeczy z racji weekendu więc najbliżej miałem do Top Marketu. Przed sklepem czysto, w strefie wejścia również, koszyki https://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_swapowa i wózki uporządkowane. Szukając potrzebnych mi produktów patrzyłem na regały na których widniały posortowane i wycenione towary.

Sklep Top Market to bardzo fajna i niedroga sieć sklepów https://traderprof.live/ . Można tam zrobić zakupy po promocyjnych cenach .

Re: Supersam P& G W Sieci Sklepów “top Market

Sklep z bardzo wysokimi cenami, personel wygląda bardzo nieestetycznie (m.in. brudne, nieobcięte paznokcie). TOP Market Warszawa , Rzymowskiego

Duży wybór słodyczy, ciastek i batoników. Szeroki asortyment kaw i herbat oraz napojów. Asortyment nabiałów również solidnie zaopatrzony. Personel sklepu przy pracy, sporo klientów ale ścisku nie ma. Mało miejsca dla klienta do poruszania się…to jest główny problem tego sklepu. Przy kasach czysto, Panie przy pracy. Bardzo sprawnie obsługują klientów.

Ikea: W Ciągu 5 Lat Zainwestowaliśmy W Polsce 4,5 Mld Zł

Wygląd miejsca obsługi jest estetyczny . Bo zawsze jest czysta podłoga i nie leżą top market opinie na niej żadne śmieci . Musiałem kupić parę rzeczy z racji weekendu więc najbliżej

top market opinie

Duży asortyment sprawia, że można się tam kompleksowo zaopatrzyć, a niskie, jak na stolicę, ceny zachęcają do zakupów. Kolejek brak, ponieważ obsługa odbywa się bardzo sprawnie, na dwie kasy, bez rozdzielania na monopolową i pozostałą. Rozkład towaru bywa nieco nielogiczny – np.

Colian Do Produkcji Napojów Wykorzystuje Cukier O Wartości 20 Mln Zł Podatek Wyniesie 150 Mln!

Długie godziny otwarcia dobrze wpisują się w dzień pracy. Obsługa jest miła top market opinie i zawsze znajdzie czas na wymianę kilku zdań na temat chociażby pogody.